58 183 690
64 039 29
info@lastrada.ee

Toompuiestee 17a, III korrus
10137 Tallinn
ER 1117

Rimini puhkusereisid 2020. a

Rimini 12 päeva

9.20. juuni

al 319 €

Rimini 2 12 päeva

15.26. juuli

al 389 €

Rimini 2: Kesk-Itaalia väikelinnad.

12-päevane puhkusega bussireis Itaaliasse:
6 päeva puhkust Rimini Rivieral,

Gubbio, Assisi, Urbino, Gradara,
Ravenna, San Marino, FerraraRN2_16.jpg (87860 bytes)
 

Reisikava:

1. päev
Tallinn Poola

Varahommikul lahkume Tallinnast. Sõidame läbi Läti ja Leedu. Õhtuks jõuame hotelli Poolas.

2. päev
Poola
Tšehhi

Hommikusöök hotellis. Poolast suundume Tšehhi. Ööbime Tšehhi-Austria piiri lähedal asuvas hotellis.

3. päev
Austria
Itaalia

Pärast hommikusööki lahkume hotellist. Meie teekond jätkub läbi imekauni Austria alpimaastiku. Varuge veel natuke kannatust ja olemegi üsna pea kohal! Hilisõhtul jõuame Itaaliasse ning seame end sisse hotelli, mis saab meie koduks järgneva nädala jooksul.

4. päev
rannapuhkus
Frasassi koopad

Pärast hommikusööki saate veeta terve päeva oma äranägemise järgi. Soovijad võivad külastada Frasassi koopaid, kus lämmatav suvekuumus vaheldub meeldiva jahedusega ning teie silme ees avaneb stalagmiitide ja stalaktiitide salapärane maailm.

5. päev
Gubbio, Assisi

Täna suundume Umbriasse. Arvukad oliivisalud, lõputuna näivad viinamarjaistandused ning lopsakate metsadega kaetud mäenõlvad on kujundanud sellest regioonist Itaalia „rohelise südame“. Päeva esimesel poolel jalutame mööda kitsaid keskaegseid Gubbio linna tänavaid, imetleme gootistiilis ehitisi ning heidame pilgu ka Vana-Rooma amfiteatrile. Kõige julgemad võivad sõita funikulööriga San Ubaldo basiilikani, Ingino mäe tippu.

Päeva teisel poolel külastame Umbria religioosset pealinna Assisi´t, mis on frantsisklaste ordu asutaja sünnikodu. Siin tundub nagu aeg oleks keskajast saati seisma jäänud. Võimsa kindluse avatud väravad kutsuvad külalislahkelt turiste ja palverändajaid imetlema linna kohal kõrguvat Maggiore kindlust ning avaldama austust Püha Frantsiskuse säilmetele.

6. päev
rannapuhkus
Ravenna

Päeva esimese poole võite veeta supeldes ja päevitades kuurordis. Pärastlõunal suundume jalutuskäigule Ravennasse, endisesse Lääne-Rooma keisririigi pealinna. Külastame San Vitale basiilikat ning Galla Placidia mausoleumi, mille seinad ja kuplid on kaunistatud varakristlike mosaiikidega.

7. päev
Gradara, Urbino

Täna ootab meid järgmine Itaalia piirkond – Marche. Siin seisab Carpegna mäe nõlval uhke Gradara loss, mille hambulised seinad ning ranged saalid peidavad endas Paolo ja Francesca traagilist armastuslugu. Sõidame edasi kuni silmapiiril hakkab paistma meie järgmise peatuspaiga kuldkollane siluett. See on Urbinomaalikunstniku Raffaello Santi sünnilinn.

8. päev
rannapuhkus
Montebello loss

Veel üks vaba päev kuurordis. Soovijad võivad osa võtta öisest ekskursioonist Montebello lossis, mille koridorides käivat kummitamas väikese kadunud tüdruku vaim.  

9. päev
San Marino
rannapuhkus

Pärast hommikusööki teeme ekskursiooni kõige vanemasse Euroopa vabariiki – San Marinosse, mis asub Rimini läheduses.

10. päev
Ferrara
Itaalia
Austria

Juba varahommikul lahkume hotellist ning suundume Ferrarasse. See linn on justkui ehetelaegas, hoides endas Este dünastia aegseid arhitektuurseid aardeid. Paleed, mis on tänaseks muudetud muuseumiteks, tohutu Estense kindlus, roosakasvalge katedraal ja isegi päevinäinud linnamüür – nad kõik pajatavad minevikuhõlma vajunud lugusid ning pakatavad tolle ajastu intriigidest.

Lõuna paiku jätame hüvasti Itaaliaga. Meie tagasitee kulgeb mööda Austriat. Öö hakul jõuame hotelli Tšehhi-Austria piiri lähistele, kuhu jääme ka ööseks.

11. päev
Tšehhi Poola

Pärast hommikusööki hotellis jätkub meie teekond läbi Tšehhi ja Poola. Ööpuhkuseks peatume Poolas asuvas hotellis.

12. päev
Poola Tallinn

Sööme hommikust ja jätkame oma sõitu koju. Pärast Poolat on meil vaja läbida vaid Leedu ja Läti. Veel natuke ja olemegi tagasi kodus!
   

   

Paketi maksumuses sisaldub:

  
Sõit mugavustega bussis (konditsioneer, video, WC, kuumaveeaparaat)

Eestikeelsed linnaekskursioonid:

Gubbio
Assisi
Urbino
Gradara
Ravenna
San Marino
Ferrara

Majutus 2* hotellides Poolas, Tšehhis/Austrias ja Itaalias (mitte ühtegi ööbimist bussis!)
Kahekohalised mugavustega toad (dušš, WC)
Hommikusöögid iga päev
 

Lisatasu eest:

 
Reisikindlustus
Frasassi karstikoobastik
Gradara lossi külastus:
täiskasvanud 17 €
täiskasvanud vanuses 1825 12 €
lapsed kuni 17 a k.a 8 €
Montebello lossi külastus
Soovi korral 3* hotell + õhtusöögid (Itaalias)

120 €

Muuseumipiletid